Altijd een echte espresso onderweg – met de Minipresso NS2 van Wacaco

Foto: Wacaco / Terschelling Thomas Roell, iStock

Wandelen of fietsen in de natuur is heerlijk, maar als koffieliefhebber wil je onderweg natuurlijk ook genieten van een échte espresso – niet van lauwe oploskoffie uit een plastic bekertje. Gelukkig is daar de Minipresso NS2 van Wacaco: een ultraklein, lichtgewicht espressoapparaatje dat je moeiteloos meeneemt in je fietstas of rugzak.

Tijdens onze ECKTIV groepsreis van Maastricht naar de Bodensee afgelopen juni hadden we dagelijks een koffiestop gepland. Een fijn moment om even te pauzeren, bij te praten en iets te drinken. Voor wie liever geen oploskoffie wilde, hadden we de Minipresso NS2 bij ons. Daarmee konden we onderweg een echte espresso zetten – simpelweg met heet water, een Nespresso®-capsule en wat handkracht. Binnen een minuut stond er een vers kopje espresso klaar. Een praktische oplossing voor koffieliefhebbers onderweg.

Koffiestop onderweg ECKTIV Fietsreis, met o.a. de keus voor een lekkere Espresso van Wacaco

Voor wandelaars en fietsers is dit hét perfecte gadget. Of je nu een berghut nadert of op een picknickbankje aan een dijk zit, even pauzeren met een goede espresso wordt zo een klein feestmoment. Let op: je hebt alleen heet water nodig. Een compacte thermosfles met kokend water is dus de ideale aanvulling.

Wil je het zelf ervaren? Kijk op wacaco.com voor meer informatie over de NS2.

ECKTIV getest en goedgekeurd. Voor wie onderweg geen genoegen neemt met minder dan de perfecte koffie.

or

Log in met je gegevens

Wachtwoord vergeten?